Author: 9***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice Quality i love shein
顏色: 漸層棕色
Price: HK$150.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241465522 |
Author: 9***8
Date:
Review: Nice Quality i love shein
顏色: 漸層棕色
Author: a***m
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
顏色: 彩色
Author: 5***6
Date:
Review: I just received the product and it is amazing
顏色: 漸層棕色
Author: m***n
Date:
Review: منتج رائع انصح له وهو مفيد وجيد
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.